moc.liamg%40noitadnuof.putsop

moc.liamg%40noitadnuof.putsop

Nasz zespół

Mamy doświadczenie i uzupełniamy się

Illustration

Vlad Kozak

Założyciel

Jest managerem wyszego szczebla międzynarodowej IT firmy z Polskim korzeniem i odpowiada za działania operacyjne i procesy obsługi klienta. Vlad ma ukraińskie pochodzenie i rozpoczął karierę zawodową w dziennikarstwie biznesowym. Od ponad 10 lat Vlad specjalizuje się w organizowaniu i optymalizacji działalności operacyjnej różnych firm.

 • Czytaj więcej

  W swojej pracy Vlad stosuje podejście analityczne i jest zwolennikiem podejmowania decyzji w oparciu o dane. Pracując w McKinsey & Company, Vlad wykonywał benchmarking dla dużych międzynarodowych firm produkcyjnych, a później był jednym z twórców rozwiązania do oceny wydajności operacyjnej firm produkcyjnych z branży FMCG.
  Przez ostatnie 5 lat Vlad rozwijał struktury obsługi klienta w firmie informatycznej RTB House. W trakcie współpracy Vlada z firmą liczba pracowników RTB House wzrosła z 270 do ponad 1000 osób, a liczba opiekunów klientów odpowiedzialnych za współpracę z klientami wzrosła z 30 do 150. Vlad osobiście uczestniczył w znacznej części procesów rekrutacyjnych z kandydatami. Wśród innych osiągnięć Vlada w ramach RTB House: stworzenie bazy wiedzy (wiki) i najlepszych praktyk dla account managerów, zbudowanie centralnego zespołu wspierającego lokalne procesy i projekty centralne, stworzenie i rozwój systemu CRM, itp. Klienci wysoko oceniają jakość usług RTB House, wykazując NPS 50 i powyżej oraz ogólną retencję na najwyższym poziomie.
  Od początku zakrojonej na szeroką skalę agresji Rosji Vlad uznał, że nie da się ignorować tej sytuacji i od pierwszych dni przyłączył się do wspierania Ukrainy. W początkowej fazie wraz z innymi ochotnikami koncentrował się na wsparciu jednostek wojskowych i obrony terytorialnej, dostarczając początkowo krótkofalówki, leki i inny sprzęt ochronny. Zwłaszcza w ciągu pierwszych 3 tygodni wojny dostarczono ponad 1000 radiotelefonów i wykonano 5 kursów do granicy z Ukrainą. W ciągu następnych kilku miesięcy udało się wyprodukować, dostarczyć na Ukrainę i rozesłać do użytkowników końcowych ponad 600 kamizelek kuloodpornych. Więcej o projekcie tutaj.

Illustration

Anna Tereshchenko

Członek Zarządu

Ponad 10 lat doświadczenia w finansach, zarządzaniu łańcuchem dostaw i IT w takich międzynarodowych firmach jak Procter&Gamble, Samsung Electronics, IKEA, Volvo. W obecnej roli odpowiada za rozwój i wsparcie oprogramowania dla procesów finansowych w Volvo Group Digital&IT. 

 • Czytaj więcej

  Od 2 lat pracuje jako life coach, jest członkiem International Coaching Federation, posiada status coacha ACC ICF.Kontynuuje szkolenia jako trener zespołowy i grupowy, aby pracować z firmami i poprawiać efektywność nie tylko na poziomie indywidualnym, ale również zespołowym.Anna pochodzi z Donbasu, przez 17 lat mieszkała w Kijowie. Dlatego kwestia integralności terytorialnej i suwerenności Ukrainy jest dla niej szczególnie ważna, a wszelkie wysiłki kieruje na potrzeby Sił Zbrojnych i innych stosownych działań w ramach Fundacji.

Illustration

Taras Opanasenko

Członek Zarządu

Szef grupy ekspertów technicznych w jednej z największych międzynarodowych firm rolniczych. Taras jest obywatelem Ukrainy i pracuje w agro od ponad 8 lat na różnych stanowiskach w dystrybucji, produkcji i w rolach ekspertckich. W swoich działaniach Taras zawsze starał się stosować innowacyjne podejście z adaptacją głównych światowych praktyk i trendów. Optymalizacja procesów z naciskiem na ekologię.

Illustration

Ruslan Ryabchenko

Inżynier konstruktor

Połączenie innowacyjnego podejścia z niezwykłą dbałością o jakość to główne motywy, którymi Ruslan kieruje się w swojej działalności zawodowej. W ostatnich latach Ruslan pracował przy różnych projektach z zakresu nieruchomości, a także rozwoju i modernizacji modułów funkcjonalnych do rowerów górskich.

 • Czytaj więcej

  Po 24 lutego Rusłan zaangażował się w inicjatywy mające na celu wsparcie obrońców Ukrainy i likwidację skutków wojny. W szczególności przeprowadził szereg testów i prac rozwojowych mających na celu ulepszenie powłoki przeciwodłamkowej kamizelek kuloodpornych. Ruslan jest jednym z głównych kontrybutorów w projekcie rozminowywania. W tym projekcie jest bezpośrednio odpowiedzialny za opracowanie i dostosowanie środków technicznych, a także za realizację testów polowych.

Dołącz do zespołu!

Illustration

Interesuje Ciebie jeden z naszych projektów? Jeśli uważasz, że możesz pomóc w dobrej sprawie - napisz do nas!